Pakowacz w branży spożywczej - również dla par!

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 321

Dodał(a): LiderJob

Telefon509240000 Emailbiuro@liderjob.pl

Lokalizacja: Haga/Oss

Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku pakowacza mięsa drobiowego.

Opis stanowiska:
- pakowanie produktów drobiowych (piersi, udka)
- wykrawanie filetów drobiowych (dla osób z doświadczeniem)
- kontrola jakości produktów
- dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenia wypłacane tygodniowo
- zakwaterowanie
- pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz bezpłatne dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- stabilną i długotrwałą współpracę

Wymagania:
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- nie musisz mieć doświadczenia – wystarczą chęci do pracy
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jak i w zespole

Skontaktuj się z nami!

Zarejestruj się na stronie: www.liderjob.pl
Zadzwoń: 509 240 000, 500 017 878
Napisz: opole@liderjob.pl, biuro@liderjob.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.