Okręcanie i usuwanie pędów bocznych pomidorów

[Szukam] - Praca - szukam

Brak zdjęcia

Wyświetleń: 268

Dodał(a): ABC Work

Telefon+48 570 221 444 Emailholandia@abcwork.eu

Lokalizacja: 21-500 Biała Podlaska

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy zajmującej się okręcaniem i usuwaniem pędów bocznych pomidorów

Oferujemy:

- Wynagrodzenie zaczynające się od 11,85 euro brutto za godzinę

- Holenderską umowę o pracę

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

- Okręcanie i usuwanie pędów bocznych pomidorów

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku mile widziane

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Dlaczego ABC Work:

- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

- Jesteśmy już 5 lat na rynku

- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."