Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi MotoNotice

[Sprzedam] - Sprzedam


Zdjęcie

Opublikowano: 25-06-2019, wygaśnie: 02-07-2019

Wyświetleń: 275

Cena: 492,00 zł

Dodał(a): nick

Emailkamil.wyremski@gmail.com


Skrypt MotoNotice pozwala na utworzenie własnej strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi online w prosty i szybki sposób. Jest to oddzielny projekt, skonstruowany zgodnie z najnowszymi wymaganiami tworzenia stron www.
Skrypt pozwala na stworzenie strony z ogłoszeniami w każdej kategorii, lokalnej albo ogólnopolskiej. Dostępnych jest bardzo wiele możliwości konfiguracyjnych, dzięki czemu można dostosować skrypt do indywidualnych wymagań. Obsługuje automatyczne płatności za wypromowanie ogłoszenia w systemie Dotpay, Przelewy24 oraz Paypal.
Dzięki uniwersalnej budowie może być zastosowany dla każdego rodzaju portalu ogłoszeniowego związanego z motoryzacją.
Ma on innowacyjny wygląd oraz intuicyjny interfejs. Dołączony rozbudowany Panel administracyjny ułatwia pełną konfigurację ustawień strony.
Stwórz swój własny, nowoczesny serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi online!
Więcej informacji oraz możliwość zakupu skryptu znajdą Państwo na stronie: https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/122-skrypt-ogloszen-motoryzacyjnych-motonotice.html

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę