Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Podziękowanie za miłość.

[Szukam] - Zdrowie i uroda


Zdjęcie

Opublikowano: 11-11-2019, wygaśnie: 14-11-2019

Wyświetleń: 424

Dodał(a): vzm

Emailvzm@mail.com

Lokalizacja: Holandia - NorwegiaPodziękowanie za miłość. Z okazji Naszego Święta pragnę podziękować Tobie Moja Umiłowana Viktorie Adler za czas który ze mną dzielisz i za drogę, którą przeszłaś u Mojego boku. Kocham być z Tb blisko i otaczać się Twoją miłością, a jednocześnie być opoką dla Ciebie, mężem na którego zawsze możesz liczyć. Jesteś tą Jedyną - pierwszą i już ostatnią. Mam w Tb kobietę, przyjaciółkę, żonę i to czego szukałem, dlatego chcę dożyć przy Tobie pogodnej starości bo miłuję Cię nad życie. Wszystkiego pragnę jedynie u Twojego boku. Jestem szczęśliwy, że tak piękna kobieta pragnie mnie jednego bez reszty. Jestem szczęśliwy, że Cb mam całą dla Siebie i dziękuję Bogu za łaski którymi Nas obdarował. Nie chciałbym nic stracić z Tb, dlatego Kochana zostań i bądź. Dziękuję za Twój uśmiech, za Twoją łagodność, za Tw cierpliwość i za Twój spokój i siłę w budowaniu nowego Moja Ukochana kobieto. Jesteś dla mnie wszystkim, dlatego nigdy nie chcę byś odchodziła na krok. Ja dla Cb Moja Vici- Kocham Cię .

 

Dziękuję Tobie Mój Umiłowany Mateuszu Gozdalski w kolejny Nasz miesiąc za Twoją miłość i za wspólny czas Razem. Jestem szczęśliwa przy Tobie i tylko przy Tobie będę już żyć Mój Jedyny. Pragnę tak samo mocno Naszego małżeństwa, domu, rodziny i wszystkiego co Nas czeka jak Ty. Jestem przekonana, że będziesz przy mnie zawsze blisko, ponieważ zawsze mogę się wesprzeć na Tobie i polegać na Tobie we wszystkim. Chcę budować z Tobą lepsze jutro i być przy Tobie i dla Ciebie gdy tylko tego potrzebujesz. Będę zawsze dbała o Cb Mój Miły i o płomień Naszego domowego ogniska. Jestem szczęśliwa,  że jesteś moim Mateuszem i że pragniesz tego samego co ja - zdrowia, szczęścia, spokoju, spełnienia... a przede wszystkim Nas razem szczęsliwych przy Sobie, ponieważ chcę się przy Tobie zestarzeć. Przytulam Cię dzisiaj Sercem i zapraszam w nowe, lepsze jutro. Ja dla Cb Mój Mateuszu - Kocham Cię.

Tak Nam dopomóż Bóg

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę