Rijnsburg: Pakowanie sałatek – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 82

Dodał(a): jurecka

Emaildenhaag@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: Rijnsburg

Lubisz zdrowe jedzenie? Sprawdź ofertę pracy w firmie produkującej świeżą żywność!

WARUNKI ZATRUDNIENIA

• Praca na dwie zmiany (5:30-15:30 / 15:30-2:30)

• Stawka godzinowa: nawet €12,42 brutto

   + atrakcyjne dodatki zmianowe

• Zakwaterowanie oraz transport do pracy

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA

• Gotowość do pracy w temperaturze 4-10°C (PRACODAWCA ZAPEWNIA KAWĘ, HERBATĘ i WODĘ  W STOŁÓWCE)

• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!

OPIS STANOWISKA

Ta firma, oferuje wiele stanowisk:

• Zbieranie zamówień

• Cięcie i przygotowywanie warzyw

• Pakowanie gotowych produktów

• Kontrola jakości

• Przygotowywanie transportu

Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

tel.: +31 70 363 39 27    |    mail: denhaag@ottoworkforce.eu

 Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Strzałka w górę