Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Order picker / zbieranie zamówień

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 16-01-2020, wygaśnie: 19-01-2020

Wyświetleń: 73

Dodał(a): EuroservicesRadom

Telefon+789154442 Emailbiuroradom@euroservices.com.pl

Lokalizacja: 3899 ZeewoldeEuroservices Polska sp. z o.o. nr CENTR KRAZ 1069 od wielu lat oferuje prace na terenie Holandii w różnych branżach i sektorach.

Obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem  do pracy na stanowisku ORDER PICKER do magazynu z żywnością i artykułami przemysłowymi.

Miejsce pracy - Zeewolde

Wymagania:

-doświadczenie jako order picker

- dostępność na długi okres

- mile widziany  język angielski / holenderski

- motywacja i zaangażowanie do wykonywanej pracy

- mile widziene własne zakwaterowanie.

Oferujemy legalną prace na terenie Holandii wg holenderskiego CAO, sprawdzone i stabilne miejsca pracy, ubezpieczenie, tygodniowe rozliczenia.

Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ORDERPICKER na:

biuroradom@euroservices.com.pl

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.

Proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji”

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę