Pracownik szlarnii - sadzonki malin

[Oddam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 8

Cena do negocjacji

Dodał(a): ABC Work

Telefon+48 570 221 444 Emailholandia@abcwork.eu

Prowincja: Gelderland

Lokalizacja: Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik szklarnii - sadzonki malin

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, od 10,05 € br/h
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego (pokoje 1 osobowe)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne opłacone
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowy zakres obowiązków zostanie przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej, po przesłaniu cv

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna  znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.
Prosimy wysyłać CV na nasz adres email: info@abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Więcej ofert pracy znajdziesz na stronie internetowej abcwork.eu