Praca w nowoczesnej fabryce blisko Amsterdamu

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 45

Dodał(a): jurecka

Emailmmega@ottoworkforce.pl

Lokalizacja: Zaandam, Holandia

Oferta idealna także dla osób nieznających dobrze JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Miejsce pracy: Zaandam

Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

tel: +31 204701513  || mail: amstelveen@ottoworkforce.eu

Twoje zadania:

• Pakowanie mięsa do pojemników

• Kontrolowanie jakości gotowych produktów

• Dbanie o odpowiedni przebieg procesu produkcyjnego

Co oferujemy?

  • Pracę na dwie zmiany
  • Atrakcyjną stawkę godzinową – 11,85€ brutto z dodatkami
  • Ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość zakwaterowania
  • Darmowy transport z naszych lokacji
  • Minimum formalności

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w temperaturze ok 6 °C

Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

O firmie:

Hilton Foods Holland B.V. to zakład produkujący mięso z wykorzystaniem najnowszych technologii np. zautomatyzowany system magazynowy. Fabryka w Zaandam ma własną stołówkę, zapewniającą pracownikom darmowe napoje (kawa, herbata, woda), bezpłatną kolację podczas pracy na drugą zmianę oraz możliwość zakupu innych posiłków w niskich cenach.

W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe: https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Strzałka w górę