Zbieranie zamówień w JUMBO - Różne lokalizacje!

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 89

Dodał(a): jurecka

Emailmmega@ottoworkforce.pl

Lokalizacja: wiele lokalizacji

JUMBO to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. Posiada wiele sklepów oraz centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju np. w Den Bosch, Raalte, Els, Nieuweigen, Woerden…

WARUNKI ZATRUDNIENIA

• Atrakcyjna stawka godzinowa

• Dodatki zmianowe i za pracę w chłodnych działach

• Dobre zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

• Transport zorganizowany flotą własnych busów lub rowerów

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA

• Znajomość języka angielskiego

• Dostępność do pracy na długo

OPIS STANOWISKA

Zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego, pracownik porusza się pieszo po magazynie.

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz!

Amstelveen:

tel: +31 204701513

mail: amstelveen@ottoworkforce.eu

Den Haag:

tel: +31 70 363 39 27

mail: denhaag@ottoworkforce.eu

Tilburg:
tel: +31 886886350
mail: tilburg@ottoworkforce.eu

Venray:
tel: +31 478529972
mail: kantoorvenray@ottoworkforce.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.