Pakowacz odzieży – Tommy Hilfiger

[Sprzedam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 91

Dodał(a): jurecka

Emailkantoorvenray@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: Venlo

Mega oferta na magazynie z odzieżą znanych producentów - Tommy Hilfiger i Calvin Klein!

Miejsce pracy: Blerick, Venlo

Oferujemy:

• Pracę z lekkim asortymentem np. koszulki, spodnie, kurtki

• Dobrą stawkę godzinową! Z dodatkami €11,49 brutto

   +50% EXTRA za pracę podczas weekendu

• Wygodne godziny (główna zmiana 8-17)

• Długą współpracę, po ok roku przejście na kontrakt bezpośredni

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz ;-)

• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Opis stanowiska:

• Zbieranie i sprawdzanie zamówień

• Pakowanie ubrań, butów i akcesoriów

• Przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

• Dostępność przynajmniej na kilka miesięcy!

• Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego

Zobacz jak to wygląda!

Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura w Venray!

tel.: +31 478529972    |    mail: kantoorvenray@ottoworkforce.eu

W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe: