Den Bosch - Super praca w magazynie JUMBO!

[Oddam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 33

Dodał(a): jurecka

Emailtilburg@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: Den Bosch

Szukasz fajnej pracy na dłużej? Dołącz do rodziny JUMBO Online w centrum dystrybucyjnym Den Bosch. Kliknij i zobacz, dlaczego warto - bo naprawdę warto!

WARUNKI ZATRUDNIENIA

• Stawka godzinowa: nawet €12,11 brutto

• Atrakcyjne dodatki zmianowe oraz za pracę w chłodnych działach

• Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

• Transport zorganizowany flotą własnych busów lub rowerów

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA

• Dostępność do pracy na minimum 6 miesięcy

• Gotowość do pracy także w chłodnej temperaturze (2-4 ° C)

OPIS STANOWISKA

Poruszanie się pieszo po magazynie i zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego. Produkty mogą ważyć do 10 kg, a praca polega również na kontroli jakości towarów.  Ze wszystkich zadań  pracownik jest przeszkolony przed rozpoczęciem!

Zobacz jak to wygląda:

O FIRMIE
JUMBO posiada ponad 600 sklepów w całej Holandii, co czyni go drugą co do wielkości siecią supermarketów w tym kraju. Poza tym, w sklepie internetowym można również zrobić zakupy bez wychodzenia z domu! Wystarczy złożyć zamówienie przy pomocy komputera, laptopa, iPada lub smartfona. Następnie profesjonalny zespół Jumbo Online dba o to, by zakupy dotarły na czas do sklepu lub do domu klienta.

Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!
tel: +31 886886350 || mail: tilburg@ottoworkforce.eu

  Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.