Praca produkcyjna z komunikatywna znajomoscią jezyka angielskiego DLA PAR I NIE TYLKO ! Venlo

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 31

Dodał(a): JUPITERPOL

Telefon517493205 Emails.sadowska@jupiterpolska.pl

Prowincja: Limburg

Lokalizacja: Venlo

Agencja Pracy Czasowej Jupiter poszukuje nowych pracowników na stanowisko

Pracownik produkcyjny przy pieczarkach z komunikatywna znajomoscia jezyka angielskiego

Miejsce pracy: Venlo

Rozpoczęcie pracy: Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

- sortowanie i pakowanie pieczarek na taśmie produkcyjnej

- ważenie produktów do pojemniczków

- stickerowanie produktów

- inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

- temperature pokojowa na hali produkcyjnej

Wymagania:

- komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

- umiejetnosc pracy w zespole

- dyspozycyjnosc do pracy na dłuzszy okres czasu

Oferujemy:

- Stawkę godzinową od 10.50€ brutto

- Zakwaterowanie (płatne max 89 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkowej ET)

- Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.

- Całodobową opiekę Polskich konsultantów

- Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii

- Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu

- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

- Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)

- Możliwość pracy także dla par

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja:

Bardzo proszę o wyslanie swojego CV na adres s.sadowska@jupiterpolska.pl w tytule wpisując 'Produkcja z komunikatywna znajomoscia jezyka angielskiego' lub tez proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 517 493 205 Sandra Sadowska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)