Produkcja spodów do pizzy w Amstelveen

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 30

Dodał(a): jurecka

Emailamstelveen@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: Amstelveen

Wybór tej oferty to gwarancja lekkiego zajęcia za dobre pieniądze!

Miejsce pracy: Smederij, Amstelveen

Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

tel: +31 204701513  || mail: amstelveen@ottoworkforce.eu

Twoje zadania:

  • Kładzenie ciasta na linię produkcyjną
  • Pomoc przy pakowaniu gotowych produktów

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  •  Własne zakwaterowanie

Co oferujemy?

  • Bardzo miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjną stawkę

+ 8% dodatku wakacyjnego

+ 30% za soboty, +50% za niedziele

  • Wygodne zmiany: 8-14:30 / 14:30-23
  • Ubezpieczenie pracownicze
  • Minimum formalności

O firmie:

Euro Pizza Products B.V. to ekspert w swojej dziedzinie – produkuje i eksportuje wysokiej jakości spody do pizzy już od 1993 roku.

Masz smaka na taką pracę? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!

W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe: https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf