Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Grupowe kursy j. niderlandzkiego i angielskiego - stacjonarne i online

[Usługi] - Oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 01-09-2020, wygaśnie: 04-09-2020

Wyświetleń: 53

Cena: 240,00 zł

Dodał(a): Filos Logos

Telefon+48 690 00 09 14 Emailbiuro@filoslogos.pl

Prowincja: Utrecht

Lokalizacja: Niasstraat 13531WR UtrechtDzień dobry,

informujemy, że trwają zapisy na grupowe kursy on-line j. angielskiego i j.niderlandzkiego (od podstaw lub wyższe poziomy) szczegóły poniżej:

  • 2 miesiące zajęć (8 spotkań po 2h w soboty lub niedziele)
  • kurs w grupie do 5 osób
  • polski nauczyciel
  • koszt: €240
  • start: koniec września/początek października (po ustaleniu konkretnej daty zostaną Państwo poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem)
  • jeśli zainteresowanie kursami przez Państwa będzie duże, we wrześniu zorganizowana zostanie darmowa lekcja otwarta online, w której będą mogli Państwo wziąć udział, aby przekonać się czy taka forma nauki byłaby dla Państwa odpowiednia

W obecnych okolicznościach grupowe kursy on-line umożliwiają bezpieczną, wygodną i efektywną naukę, dlatego zachęcamy do zapisów. Ponadto prowadzimy także zapisy na kursy stacjonarne w naszym biurze w Holandii. Obecnie jesteśmy w trakcie zmiany lokalu, potencjalne nowe lokalizacje to Oss lub Nieuwegein. Dużo natomiast zależy od sytuacji epidemiologicznej w najbliższych tygodniach.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących kursu pozostajemy do Państwa dyspozycji.

email: biuro@filoslogos.pl

tel.: +48 690 00 09 14 / +31 645 81 77 74

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę