Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Praca wakacyjna dla uczniów / studentów

[Szukam] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 02-03-2021, wygaśnie: 05-03-2021

Wyświetleń: 18

Dodał(a): EuroservicesRadom

Telefon+48 789 154 442 Emailbiuroradom@euroservices.com.pl

Lokalizacja: 3334 ZwijndrechtWakacje i praca w Holandii!

Już niebawem okres wakacyjny w którym wiele holenderskich firm szykuje się do wysokiego okresu produkcyjnego, dzięki czemu otwiera się wiele nowych i ciekawych miejsc pracy !

To najlepszy moment, aby załapać się na najlepsze oferty pracy!
Połącz zwiedzanie Holandii z pracą !

Pierwszy nabór dla uczniów i studentów już trwa wiec prześlij do nas swoje CV abyśmy mogli powiedzieć Ci więcej o naszych ofertach!

CV o tytule '' PRACA WAKACYJNA'' prosimy kierować na adres ;
biuroradom@euroservices.com.pl


„Administratospanrem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.

❗️Prosimy o załączanie następującej klauzuli ;
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę