Stolarz - Holandia

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 18

Dodał(a): ABC Work

Emailholandia@abcwork.eu

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

  • Język angielski lub niemiecki  na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Motywacja do pracy

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.