Praca produkcyjna przy owocach dla par i nie tylko. JUZ OD DZIS !!!!! Venlo

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 32

Dodał(a): JUPITERPOL

Telefon+48517493205 Emails.sadowska@jupiterpolska.pl

Prowincja: Limburg

Lokalizacja: Venlo

Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF

Dla jednego za naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw. JEST TO PRACA BEZ STAWEK WIEKOWYCH !

                     Więcej o naszych ofertach mozna znaleźć równiez na:  https://jupiterpraca.pl/znajdz-prace/

Praca znajduje sie w okolicach Venlo

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw
-segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
-sticketowanie produktów
-inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

WYMAGANIA:
-znajomość języka angielskiego mile widziana
-chęc do pracy na dluzszy okres czasu
-motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi czasu

OFERUJEMY:
-Możliwosc pracy do 12h dziennie
-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkanie
-Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
-Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
-Darmowy dojazd do pracy
-Dodatki urlopowe i wakacyjne

REKRUTACJA:

Sandra Sadowska +48517493205
s.sadowska@jupiterpolska.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).