Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Order Picker w Albert Heijn Online, wiele lokacji

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-03-2023, wygaśnie: 25-03-2023

Wyświetleń: 373

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Wynagrodzenie
12,10 € za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Polski

Branża
Sieć supermarketów

Miejsce pracy
Wiele lokacji, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Albert Heijn to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynie codziennie przygotowywane są tysiące zamówień i wysyłane do klientów online.

Jako zbieracz zamówień będziesz pracować w dwóch działach, z produktami o długiej i krótkiej trwałości. Będziesz odbierać produkty, sprawdzać jakość i zarządzać zamówieniami w magazynie. Upewnij się, że każde zamówienie skompletujesz prawidłowo i na czas.

Będziesz pracować w systemie zmianowym od 06:00 do 14:30 i od 14:30 do 22:30, otrzymując dodatki za niedziele i pracę w dziale mrożonek. Co tydzień pracownicy są wynagradzani za ciężką pracę i mogą dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni harmonogram na przyszły tydzień pracy. Po pierwszych 14 tygodniach otrzymasz podwyżkę wynagrodzenia!

Zyskaj nowe możliwości i rozwijaj się w Albert Heijn! W czasie przerwy możesz kupić smaczny posiłek w firmowej stołówce. Pracując na popołudniowej zmianie, dostaniesz go za darmo! A dodatkowo raz w miesiącu część pracowników zostaje zaproszona na pyszną pizzę. Dołącz do tego młodego i przyjaznego zespołu jako zbieracz zamówień!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Sprawdzanie jakości
Przygotowywanie zamówień
Podnoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Chęć do pracy na różnych zmianach
Praca z normami i wymaganiami
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego
 

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.