Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Zbieracz zamówień w Jumbo Online

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 27-03-2023, wygaśnie: 30-03-2023

Wyświetleń: 163

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Wynagrodzenie
11,47 €/h

Akceptowane języki
Angielski, polski, bułgarski

Branża
Sieć supermarketów

Miejsce pracy
Wiele lokacji, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Jumbo to jeden z najbardziej znanych supermarketów w Holandii, liczący ponad 600 sklepów i 7 centrów dystrybucji. W magazynie w przygotowywane są artykuły spożywcze dla klientów internetowych.

Jako zbieracz zamówień zbierasz zamówienia wózkiem. Każdy wózek zawiera około 15-18 skrzynek z artykułami spożywczymi dla klientów internetowych do codziennej dostawy. Zbieranie zamówień odbywa się za pomocą skanera i systemu voice picking. Będziesz pracować w trzech głównych działach – z asortymentem produktów o przedłużonej trwałości, świeżych i mrożonych.

To praca w systemie zmianowym od 05:00 do 13:00, od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 06:00, średnio 37 godzin tygodniowo. Zarabiaj dodatkowo za noce, niedziele i pracę w dziale mrożonek.

W pierwszych dniach odbędziesz onboarding i szkolenia, aby zostać głównym zbieraczem w Jumbo. Zyskaj możliwość odbycia szkoleń na EPT, reach truck lub forklift. W stołówce można kupić smaczny posiłek, który podczas popołudniowej zmiany dostaniesz gratis. Świetny dodatek: kilka razy w roku są ciężarówki z lodami, frytkami lub innymi pysznościami!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Kontrola jakości
Przygotowanie zamówień
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Transport przy użyciu wóżków EPT, reach truck lub forklift

Wymagania
Sprawność i kondycja niezbędne do pracy fizycznej
Możliwość pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Umiejętność czytania alfabetu łacińskiego
Znajomość j. angielskiego, polskiego i/lub bułgarskiego


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.