JAK NOWA PRACA TO NAJLEPIEJ W DPD! APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 156

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Szukasz nowej PRACY? A czy praca dynamiczna to może coś dla ciebie? Mamy pracę gdzie dynamika to jeden z elementów nazwy tej firmy. DPD Dynamic Parcel Distribution to bardzo dynamiczna paczka ludzi którzy poszukują nowych kolegów do pracy. To tutaj 300 tysięcy paczek dziennie jest sortowanych i rozsyłanych do odbiorców na całym świecie.

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Świetna stawka godzinowa! €10,81 za godzinę
• Do końca roku otrzymasz premię w wysokości 1,00 euro za godzinę!
• Praca na pełen etat OD ZARAZ!
• Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych.
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej.
• System zmianowy z dodatkami za pracę w nienormowanych godzinach.
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
• Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

WYMAGANIA:
• Dyspozycyjność na dłuższy okres.
• Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
• Dobrej kondycji fizycznej.

TWOJE ZADANIA:

Pracownicy będą sortować, ładować i rozładowywać paczki z ciężarówki na ciężarówkę. Pracownik jest planowany w tygodniu jak i w weekendy.

INFORMACJE O FIRMIE:
DPD to firma pocztowa, która przekształca swój biznes w dostawcę usług pocztowych i logistycznych w zakresie handlu elektronicznego. DPD jedna z największych firm pocztowych na świecie. W ich magazynach paczki i listy są sortowane, aby mieć pewność, że dotrą na właściwe miejsce.

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.