DOBRA PRACA, GWARANTOWANE GODZINY ORAZ 20% ZNIŻKI NA ZAKUPY U KLIENTA!

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 44

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Zróżnicowanie to główny atrybut tej firmy! Zostań Pracownikiem Logistyki u naszego klienta w Venlo.

Asortyment jest ogromny i zróżnicowany - od mebli po zabawki, od produktów ogrodniczych po artykuły dla zwierząt domowych, od artykułów sportowych po artykuły biznesowe. W magazynie będziesz pracować w godzinach od 06:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 00:00.

Niesamowita korzyść: jako Pracownik Logistyki otrzymasz 20% zniżki na wszystkie produkty u klienta! Zyskaj różnorodność i dołącz do tego entuzjastycznego zespołu!

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
•   Wynagrodzenie 10,80 euro za godzinę
•   GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
•   Możliwość rozwoju w firmiePodwyżka wynagrodzenia po 1,5 miesiąca
•   Otrzymasz 20% zniżki na produkty u klienta
•   Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
•   Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
•   Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
•   Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
•   Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
•   Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
•  Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

WYMAGANIA:
•   Bądź sprawny, silny i pracowity
•   Gotowy do pracy na wysokości 10 m
•   Znajomość języka angielskiego lub polskiego
•   Mieszkanie w okolicy Venlo

TWOJE ZADANIA:
Jako pracownik działu logistyki będziesz uczestniczył w procesie logistycznym w magazynie. Będziesz zbierać produkty za pomocą wózka widłowego lub EPT, rozładowywać i ładować kontenery oraz przygotowywać zamówienia dla klientów internetowych.

INFORMACJE O FIRMIE:
Nasz klient to jest międzynarodowym sprzedawcą internetowym produktów dla domu i ogrodu. Z magazynu w Venlo tysiące produktów są codziennie wysyłane na cały świat. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako Pracownik Logistyki!

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.