Nie pomiń tej oferty!!! Zobacz, a najlepiej zadzwoń po szczegóły!

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 34

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: Venlo

Doświadczenie w logistyce zdobywaj u najlepszych! Pracuj w znanej firmie kurierskiej w Venlo lub Roermond! Czym będziesz się zajmować? Wszystkim co jest niezbędne do tego, aby wszystkie przesyłki oraz paczki wyszły z magazynu na czas, m.in. sortowaniem, zbieraniem zamówień i przygotowanie ich do wysyłki!

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Atrakcyjne oraz konkurencyjne wynagrodzenie € 11,59 za godzinę
• Dodatki zmianowe za nienormowane godziny pracy (trzy zmiany).
• Umowę na dłuższy okres.
• Pracę w znanej globalnej firmie.
GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
• Jeżeli potrzebujesz zapewnimy również zakwaterowanie z transportem z/do pracy.
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
• Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

TWOJE ZADANIA:
• Kompletowanie zamówień (skaner ręczny).
• Sortowanie i pakowanie paczek.
• Kontrola jakości przesyłek.
• Umieszczanie produktów/paczek na paletach.

WYMAGANIA:
• Dostępność na dłuższy okres!
• Zmotywowania do pracy w systemie zmianowym.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

INFORMACJE O FIRMIE:
Firma UPS, będąca liderem w dziedzinie transportu, jest największym dostawcą przesyłek ekspresowych na świecie. Każdego dnia zarządza milionami paczek na całym świecie. Magazyny opieki zdrowotnej znajdują się w Venlo i Roermond, gdzie będziesz pracować. Ze względu na okresy wzmożonego ruchu, UPS poszukuje właśnie Ciebie!

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.