Mieszkasz na swoim i szukasz dobrej pracy? Nie czekaj i Aplikuj!

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 22

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: Echt

Atrakcyjne ceny i duży wybór produktów wysokiej jakości sprawiły, że Action to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Holandii! A my możemy zaoferować Ci w niej pracę! Aplikuj, bo warto!

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE i DO TEGO ŚWIETNA STAWKA € 12,27/h!!!

WYMAGANIA:
• Znajomość języka angielskiego.
• Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
• Zmotywowany do pracy na zmiany.
• Mieszkanie w rejonie Echt mile widziane.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Świetna stawka godzinowa! €12,27 za godzinę
GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
• Praca w systemie zmianowym.
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej.
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center.
• Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

TWOJE ZADANIA:
Jako Order Picker będziesz zbierał wszystkie zamówienia dla sklepów. W magazynie będziesz dbać o płynny proces, w którym wszystkie zadania wykonywane są na czas. Będziesz zbierać wszystkie produkty, sprawdzać ich jakość i pakować je. Asortyment składa się z produktów takich jak dekoracje do domu, zabawki, materiały szkolne, żywność i wiele innych.

INFORMACJE O FIRMIE:
Action to największy sukces detaliczny w Europie, który urósł do rangi międzynarodowego biznesu z ponad 1800 sklepami. Z nieograniczonym asortymentem i niskimi cenami, zawsze wiedzą jak zaskoczyć swoich klientów. Skupiając się na kliencie i pracy zespołowej, Action tworzy miejsce dla każdego.

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.