Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Zbieracz zamówień w Action w Echt

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 03-02-2023, wygaśnie: 06-02-2023

Wyświetleń: 95

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Lokalizacja: EchtZbieracz zamówień w Action w Echt  

Wynagrodzenie
13,01 €/h

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Echt, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Action jest jedną z największych holenderskich firm detalicznych, posiadającą ponad 1900 sklepów w Europie. Dzięki nieograniczonemu asortymentowi o niskich cenach zawsze wiedzą, jak zaskoczyć swoich klientów. Dzięki zorientowaniu na klienta i pracy zespołowej, Action tworzy miejsce dla każdego.

Jako zbieracz zamówień będziesz uzupełniać zapasy sklepów. Na magazynie będziesz odpowiedzialny za płynny przebieg procesu, w którym wszystkie zadania muszą zostać wykonane na czas. Będziesz odbierać produkty przy użyciu systemu voice picking, sprawdzać jakość i przygotowywać zamówienia. Asortyment składa się z produktów takich, jak dekoracje do domu, zabawki, materiały szkolne, narzędzia pracy, żywność i wiele innych.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, dzięki czemu zyskasz elastyczność. Za wieczory i soboty otrzymasz dodatek do wypłaty. W oparciu o Twoje wyniki i cele możesz zgarniać bonusy!

Zdobądź szansę zostania kierowcą wózka typu Reach Truck lub ciężarówki! Podczas przerwy możesz kupić coś do jedzenia w stołówce. Super korzyść dla Ciebie: kilka razy w roku w magazynie organizowane jest coś wyjątkowego, jak food trucki czy dzień burgera. Dołącz do tego międzynarodowego zespołu jako zbieracz zamówień!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie zamówień
Kontrola jakości
Sortowanie produktów
Skanowanie towarów
Pakowanie paczek
Przygotowanie zamówień
Układanie paczek na paletach
Przenoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Kondcja i sprawność niezbędne do pracy fizycznej
Motywacja do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.