Pracownik magazynu w DHL Parcel w Amsterdamie

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 103

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Wynagrodzenie
11,00 € za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Polski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Amsterdam, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie

DHL jest jedną z największych firm pocztowych i logistycznych na świecie. Dzięki obecności w ponad 220 krajach i regionach łączy ona świat. Najnowsza lokalizacja DHL Parcel została otwarta w Amsterdamie.

Jako Pracownik Magazynu będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za sortowanie paczek dla klientów indywidualnych i biznesowych. Twoim zadaniem będzie zapewnienie, że paczki są wysyłane do prawidłowych miejsc przeznaczenia poprzez przenoszenie ich z wózków na taśmy i z taśm na wózki.

W magazynie będziesz pracował/pracowała w systemie zmianowym od 17:00 do 23:00/02:00 oraz od 23:00 do 07:00/08:00. Ważna jest Twoja gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych.

Śledź szkolenia krzyżowe dotyczące takich stanowisk jak: kierowca EPT, kierowca wózka widłowego, pracownik kontroli jakości, pracownik zajmujący się rozwiązywaniem problemów i inne. Skorzystaj z możliwości uzyskania wyższego wynagrodzenia, dodatkowych godzin pracy i umowy w DHL. Świetne benefity dla pracowników jako Pracownik Magazynu: raz w miesiącu w magazynie organizowane jest coś specjalnego np. pojawiają się food trucki czy lodziarnia.

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Sortowanie paczek
Skanowanie paczek
Załadunek/rozładunek kontenerów
Podnoszenie paczek o różnej wadze
Umieszczanie paczek na paletach
Przygotowywanie zamówień
Kontrola jakości
Prowadzenie EPT lub wózka widłowego

Wymagania
Motywacja do pracy na wieczornych i nocnych zmianach
Dostępność przez dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Polub nas na FB aby być na bieżąco z naszymi ofertami.