Pracownik magazynu w GXO Frozen w Tilburgu

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 69

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu

Jako pracownik magazynu będziesz zajmować się produktami głęboko mrożonymi, takimi jak paluszki z kurczaka, serowe przekąski czy lody. Będziesz zbierać zamówienia, ładować/rozładowywać kontenery, sortować i układać paczki na paletach.

To praca w magazynie, gdzie jest -24°C. Otrzymasz ochronną odzież roboczą, dzięki której będzie ci ciepło. Ważne, abyś był elastyczny, bo będziesz pracować w systemie 3-zmianowym: 07:00-15:00, 15:00-23:00 i 23:00-07:00.

Skorzystaj z dodatków od pracodawcy! Dostaniesz +0,55 €/h do podstawowego wynagrodzenia za pracę w niskiej temperaturze, +0,20 €/h ze względu na dodatek rynkowy oraz dodatki za wieczorne i nocne zmiany. Uzyskaj wynagrodzenie za wykorzystaną przerwę – w praktyce będziesz pracować 6,25 godzin, a otrzymasz wynagrodzenie za 8 godzin pracy.

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Wynagrodzenie 11,68 euro za godzinę.
• Dodatki za pracę w nienormowanych godzinach.
• Dodatki za pracę w niskiej temperaturze.
• Praca w pełnym wymiarze godzin w logistyce na dłuższy okres.
• Świetny zespół.
GWARANTOWANE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS!!!
• Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie pracownicze) jeżeli potrzebujesz.
• Nowoczesne lokalizacje z darmowym WIFI dla pracowników.
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy).
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ.
• Umowę o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY.
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Program lojalnościowy z OTTO Rewards.

WYMAGANIA:
• Dobra kondycja fizyczna
• Chęć pracy w niskiej temperaturze
• Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i/lub na nocnych zmianach
• Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego
• Zamieszkanie w okolicach Tilburga

TWOJE ZADANIA:
• Przenoszenie paczek i pudełek
• Ładowanie/rozładowanie kontenerów
• Ładowanie/rozładowanie ciężarówek
• Zbieranie produktów i zamówień
• Odkładanie paczek na palety
• Sortowanie i skanowanie paczek

INFORMACJE O FIRMIE:
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera dobrze prosperujące przedsiębiorstwa. Centrum dystrybucyjne w Tilburgu jest magazynem mrożonych produktów spożywczych dla firm Albert Heijn i VanGeloven.

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Polub nas na FB, aby być na bieżąco z naszymi ofertami.