Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Dostawca w Jumbo w Amsterdamie

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 23-05-2023, wygaśnie: 26-05-2023

Wyświetleń: 27

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Jumbo to jeden z najbardziej znanych supermarketów w Holandii, mają ponad 600 sklepów i centrów dystrybucyjnych. W magazynie w Amsterdamie zamówienia są zbierane i dostarczane do klientów.

Jako dostawca zasiądziesz za kierownicą jasnożółtego samochodu Jumbo i dowieziesz najsmaczniejsze artykuły spożywcze do domów klientów. Sprawdzisz dostawę, aby mieć pewność, że załadowano właściwe zamówienia. To proste – ustawiasz nawigację, zabierasz ze sobą terminal płatniczy i dostarczas zamówienia pod właściwy adres (oczywiście z twoją ulubioną muzyką w tle). Dbasz o to, aby wszystkie zakupy dotarły do odbiorców na czas i w całości. Dziennie odwiedzisz około 20 klientów.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 23:00. W sumie wyrobisz średnio 32 godziny tygodniowo, z możliwością nadgodzin. Po 12 tygodniach pracy otrzymasz podwyżkę wynagrodzenia do 13,57 € za godzinę!

Na każdej wieczornej zmianie otrzymasz dodatek na zakup smacznego obiadu. Zyskujesz również zwrot 10% kosztów zakupów w Jumbo, wypłacony na Twoje konto. Zanim zaczniesz, odbędziesz wstępną rozmowę u pracodawy, aby sprawdzić, czy praca i zespół Ci odpowiadają. Dołącz do tego zespołu jako kierowca dostawczy!


Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7 


Obowiązki
Kontrola pojazdu
Sprawdzanie zamówień
Dostarczanie zamówień
Prowadzenie firmowego samochodu


Wymagania
Prawo jazdy kat. B
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostęność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego I/lub niderlandzkiegp


KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.