Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Pracownik magazynu w CEVA w Waalwijk

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-09-2023, wygaśnie: 25-09-2023

Wyświetleń: 17

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii. Lub zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


TELEFON NUMER +31 886 886 088

 

Akceptowane języki
Angielski, polski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Waalwijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
CEVA zajmuje się obsługą różnego rodzaju usług logistycznych dla swoich klientów. Centrum dystrybucyjne w Waalwijk to jeden z największych magazynów w Holandii, w którym przygotowywane są przesyłki dla znanego holenderskiego sklepu internetowego.

Jako pracownik magazynu będziesz zbierać produkty przy użyciu skanera, przemieszczać, sortować i liczyć paczki, a także przygotowywać zamówienia. Odbędziesz niezbędne szkolenia z procesów, czynności i stanowisk w magazynie.

W dziale przyjęć będziesz pracować w systemie zmianowym od 07:00 do 15:30 i od 15:30 do 00:00. Z kolei w dziale przychodzącym zmiany trwają od 08:00 do 16:30 oraz od 16:30 do 01:00. Wieczory i weekendy są dodatkowo płatne. Ponadto otrzymasz wynagrodzenie również za czas szkolenia!

Masz możliwość rozwijać się w strukturach firmy i przejść szkolenia na inne stanowiska. Podczas przerwy, możesz kupić pyszny obiad w stołówce. Codziennie przysługuje ci godzina przerwy, z czego 30 minut jest płatne! Dołącz do międzynarodowego zespołu jako pracownik magazynowy!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie zamówień ze skanerem
Sprawdzanie/kontrola produktów
Sortowanie paczek
Skanowanie paczek
Pakowanie
Przygotowanie zamówień do wysyłki

Wymagania
Dobra sprawność fizyczna
Umiejętność czytania pisma łacińskiego
Znajomość j. angielskiego


KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.