Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Operator w DP World Logistics w Waalwijk

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-09-2023, wygaśnie: 25-09-2023

Wyświetleń: 21

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii. Lub zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


TELEFON NUMER +31 886 886 088

 

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Waalwijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DP World Logistics jest dostawcą usług logistycznych w zakresie produkcji, pakowania i transportu, ze szczególnym uwzględnieniem branży ICT. Z magazynu w Waalwijk do klientów dystrybuowane są produkty high-tech.

Jako operator będziesz odpowiedzialny za sprawny proces wewnętrznego i zewnętrznego przepływu towarów, w tym magazynowania. Będziesz zbierać produkty, przygotowywać paczki, zarządzać zamówieniami, sprawdzać zwroty, plombować palety oraz ładować/rozładowywać ciężarówki. Będziesz pracować w świetnym zespole, ale czasami musisz działać samodzielnie.

Będziesz pracować na różne zmiany, również w weekendy. Za godziny wieczorne i weekendowe otrzymasz dodatki. Zdobądź szansę na kontrakt w Syncreon! W przypadku redukcji skali masz możliwość pracy w magazynie w Tilburgu i Maasvlakte.

Zanim zaczniesz, odbędziesz szkolenie online dotyczące zasad bezpieczeństwa. Pierwsze dni to oprowadzanie po magazynie i szkolenie na stanowisku. Podczas przerwy możesz otrzymać darmowe świeże owoce w stołówce. Wielka korzyść dla Ciebie: latem w magazynie organizowane są specjalne wydarzenia, takie jak darmowe lody dla pracowników. Dołącz do super zespołu jako operator!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Pakowanie paczek
Sortowanie towaru
Przygotowanie zamówień
Sprawdzanie zwrotów
Pieczętowanie palet
Załadunek/rozładunek kontenerów
Układanie paczek na paletach
Przenoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.