Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Order Picker w Albert Heijn w Oosterhout

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-09-2023, wygaśnie: 25-09-2023

Wyświetleń: 15

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii. Lub zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


TELEFON NUMER +31 886 886 088

 

Akceptowane języki
Angielski, Polski

Branża
Sieć supermarketów

Miejsce pracy
Oosterhout, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Albert Heijn to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Holandii. W magazynie w Oosterhout codziennie przygotowywane są tysiące zamówień i wysyłane do klientów online.

Jako Order Picker będziesz pracował na dwóch działach przy produktach o długiej żywotności i chłodniczych. Będziesz je zbierać, sprawdzać jakość i zarządzać zamówieniami w magazynie. Upewnij się, że każde zamówienie jest kompletne i na czas. 

W jednym tygodniu będziesz pracował na porannej zmianie od 06:00 do 14:30, a w drugim tygodniu na popołudniowej zmianie od 14:30 do 22:30, otrzymując dodatki za niedziele i dział mroźny. Co tydzień pracownicy są nagradzani za swoją ciężką pracę, co skutkuje wyborem grafiku pracy tydzień później. Po pierwszych 14 tygodniach otrzymasz podwyżkę wynagrodzenia! 

Uzyskaj możliwość rozwoju i samorealizacji. Podczas przerwy możesz kupić smaczny posiłek na stołówce, gdzie podczas popołudniowej zmiany otrzymasz go za darmo. Codziennie na stołówce możesz otrzymać darmowe owoce. Dołącz do tego młodego i ciekawego zespołu jako Order Picker! 

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Sprawdzanie jakości
Przygotowywanie zamówień
Podnoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Chęć do pracy na różnych zmianach
Praca z normami i wymaganiami
Dostępny przez dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego


KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.