Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Zbieracz zamówień w GXO w Venlo

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-09-2023, wygaśnie: 25-09-2023

Wyświetleń: 24

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii. Lub zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


TELEFON NUMER +31 886 886 088

 

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera rozwój przedsiębiorstw odnoszących sukcesy. W magazynie w Venlo codziennie przygotowywane są tysiące zamówień i wysyłane do klientów znanych sklepów internetowych.

Jako order picker zajmiesz się zamówieniami online. Tutaj skupisz się na produktach nieżywnościowych, takich jak narzędzia kuchenne i ogrodowe. Będziesz zbierać towary, przygotowywać paczki, etykietować przesyłki oraz prowadzić załadunek/rozładunek kontenerów lub ciężarówek.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli na zmiany od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00. Za wieczory i nadgodziny otrzymasz dodatki.

Przed rozpoczęciem pracy odbędziesz wstępną rozmowę z naszymi pracownikami, dzięki temu dowiesz się, czy praca i zespół Ci odpowiadają. W pierwszych dniach szkolenia będzie towarzyszyć ci "buddy", który pomoże Ci w zrozumieniu procesów magazynowych. W stołówce można delektować się swoim domowym posiłkiem, ale jest tam też dostęp do automatu z przekąskami. Dołącz do zespołu jako order picker!

Benefity
Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Helpdesk 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Przygotowanie zamówień
Kontrola jakości
Sortowanie paczek
Etykietowanie paczek
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Załadunek/rozładunek kontenerów

Wymagania
Sprawność i kondycja niezbędne do pracy fizycznej
Dostępność na dłuższy okres
Chęć pracy w systemie zmianowym
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.