Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Pracownik magazynu GXO w Nieuwegein

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-09-2023, wygaśnie: 25-09-2023

Wyświetleń: 31

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii. Lub zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


TELEFON NUMER +31 886 886 088

 

Akceptowane języki
Angielski, niderlandzki

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Nieuwegein, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera działalność rozwijających się marek. W magazynie w Nieuwegein świeże produkty są dystrybuowane do supermarketu znanego w całej Holandii.

Jako pracownik magazynu odpowiadasz za zamówienia dla supermarketów. Będziesz zbierać produkty, kontrolować jakość i przygotowywać zamówienia. Asortyment magazynu to przede wszystkich świeże produkty, takie jak sery, mleko, jogurty, warzywa i owoce. Dodatkowo zajmiesz się także częścią logistyczną – sortowaniem paczek, załadunkiem/rozładunkiem kontenerów oraz układaniem paczek na paletach.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 05:00 do 12:30, od 16:30 do 22:00 i od 19:30 do 03:00. Za wieczory, noce i nadgodziny zgarniasz dodatki! Będziesz pracować w magazynie, w którym temperatura wynosi ok. 0-2°C. Aby utrzymać ciepło, otrzymasz odzież roboczą GXO.

Pierwszego dnia odbędziesz wprowadzenie, które obejmuje prezentację i zwiedzanie magazynu. W ten sposób poznasz firmę i dowiesz się więcej o swojej nowej pracy. W trakcie przerwy możesz kupić w stołówce pyszną kanapkę. Dołącz do tego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Kontrola jakości
Przygotowanie zamówień
Skanowanie produktów
Sortowanie paczek
Załadunek/rozładunek kontenerów
Załadunek/rozładunek ciężarówek
Układanie paczek na paletach

Wymagania
Sprawność niezbedna do wykonywania pracy fizycznej
Chęć pracy w chłodnym otoczeniu
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka polskiego, angielskiego i/lub holenderskiego


KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.