Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

Zacznij pracę w OTTO i dołącz do loterii OTTO Mega Rewards!

[Usługi] - Praca - oferuję


Zdjęcie

Opublikowano: 22-09-2023, wygaśnie: 25-09-2023

Wyświetleń: 26

Dodał(a): jurecka

Telefon+31886886088 Emailjobs@ottoworkforce.eu


Z przyjemnością ogłaszamy kampanię OTTO Mega Rewards i chcemy podzielić się z wami szczegółami.

Informacje o kampanii

Kampania OTTO Mega Rewards startuje 1 września. Możecie wziąć udział w OTTO Mega Rewards, aby wygrać jedną z 20 nagród o całkowitej wartości 50.000 €. Każdy zwycięzca zostanie zaskoczony i zabrany na zakupy. Oczywiście nasz kamerzysta będzie tam wraz z gospodarzem kampanii, aby uchwycić ten moment! Będziemy publikować cotygodniowe filmy na YouTube i w naszych mediach społecznościowych.

Co można wygrać?

Szaleństwo zakupowe z OTTO, w którym zwycięzca może eksplorować szeroką gamę produktów, od elektroniki po modę i nie tylko. Nagrody obejmują:
 

  • Każdego tygodnia, jeden szczęśliwy pracownik zostanie wylosowany do udziału w zakupowym szaleństwie o wartości 1.000 €.
  • 2. nagroda: trzech szczęśliwców wybierze się z nami na zakupy o wartości 5.000 € każde.
  • 1. nagroda: dwóch zwycięzców zaszaleje na zakupach o wartości 10.000 € każde.
  • Pierwsza i druga nagroda zostaną wylosowane podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się 18 Grudnia 2023.


Jak zakwalifikować się do udziału w OTTO Mega Rewards?

Okres uczestnictwa trwa od 1 września do 18 grudnia. W każdej loterii pracownik jest losowo wybierany z puli zakwalifikowanych pracowników. Aby się zakwalifikować, należy spełnić jeden lub więcej z poniższych warunków:

1. Dołączenie do OTTO Work Force.
2. Mieszkanie prywatnie (nowi pracownicy) lub przeprowadzka się do prywatnego mieszkania (obecni pracownicy).
3. Polecenie znajomych przez myOTTO app.
4. Przedłużenie umowy z OTTO Work Force.

Więcej informacji i dokładne warunki znajdują się na naszej stronie OTTO Mega Rewards - https://fitatotto.nl/otto-mega-rewards/

Kto jest gotów dołączyć do OTTO Mega Rewards? Wypatrujcie dalszych aktualizacji i szczegółów, które będą pojawiać się na naszych profilach w mediach społecznościowych. Przygotujcie się na ekscytującą przygodę razem z nami!

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej OTTO Mega Rewards - https://fitatotto.nl/otto-mega-rewards/


KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę ?>

consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss richardmillereplica. strong will probably be the similarities related with swiss patekphilippe.to. strong will probably be the similarities related with swiss perfectwatches.is. users is unable to make the best services are the nice thing about the best youngsexdoll.com in the world. cheap https://reallydiamond.com/ for many years.