Dekarz blacha ocynkowana

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 168

Dodał(a): Worxx Bouw

Telefon0031485350380 EmailJoanna@worxx.nl

Prowincja: Noord-Brabant

Zadania:

-Montaz pokryc dachowych z balchy ocynkowanej

-Montaz rynien i okien dachowych

-Obrobki blacharskie,ciecia i zginanie blach,umiejetnosc  lutowania i spawania

Wymagania:

-Znajomosc rysunku technicznego

-Umiejetnosc dokonywania szczegolowych pomiarow

-Doswiadczenie na podobnym stanowisku

-Auto oraz prawo jazdy

Oferujemy:

-Praca w holenderskiej firmie

-Holenderska umowa pracy

-Darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosze o kontakt telefoniczny:

Tel. 0031 485 350 380 Joanna

Aplikacje prosze przesylac na : joanna@worxx.nl