OPERATOR WÓZKA TYPU REACH TRUCK

[Szukam] - Praca - oferuję

Brak zdjęcia

Wyświetleń: 194

Dodał(a): TnS

Telefon+48 608 494 300 Emailtns.group@op.pl

Lokalizacja: Holandia, Oosterhout; Veghel

BRANŻA: Logistics, Freight Forwarding, Distribution
REGION: The Netherlands, Oosterhout; Veghel
ILOŚĆ MIEJSC: 2

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynach znanej, dużej firmy logistycznej
  • operator bocznego wózka wysokiego składowania -Reachtruck
  • Praca przy zbieraniu zamówień w systemie voice picking
  • rozładunek/załadunek np. zgrzewek, skrzynek, palet
  • Inne prace magazynowe
    • kontrola jakości
    • przygotowywanie do wysyłki
  • Praca na zmiany

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako operator wózka typu reachtruck
  • Holenderski certyfikat na wózki widłowe – mile widzine
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe typu reachtruck
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B. mile widziane.
  • Gotowość podjęcia pracy godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
  • Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
    • zakwaterowania,
    • ubezpieczenia,
    • transportu lokalnego.