WYCINANIE ELEMENTÓW WEDŁUG WZORU ZA POMOCĄ LASERA

[Szukam] - Praca - oferuję

Brak zdjęcia

Wyświetleń: 162

Dodał(a): TnS

Telefon+48 608 494 300 Emailtns.group@op.pl

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Waalwijk
ILOŚĆ MIEJSC: 1

Opis stanowiska:

  • Wycinanie i docinanie za pomocą lasera różnorakich elementów (w tym z plastiku, papieru, gumy, filcu, drewna)

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych
  • dostępność do pracy również w weekendy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • pracę w rodzinnej i nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania
  • ubezpieczenia
  • transportu lokalnego