Witamy w naszym serwisie ogłoszeniowym w nl, znajdziecie tutaj ogromną ilość ogłoszeń z Holandii. Wszystkie umieszczone tutaj ogłoszenia, są podzielone na odpowiednie kategorie ogłoszeń, dzięki którym z łatwością znajdziecie interesujące Was ogłoszenie.

oferty wynajmu mieszkań i domów w Holandii bez maklera

[Wynajmę] - Wynajem


Zdjęcie

Opublikowano: 29-06-2018, wygaśnie: 06-07-2018

Wyświetleń: 813

Cena: 50,00 zł (do negocjacji)

Dodał(a): ITE

Emailinfo@international-administration.com

Prowincja: Noord-Holland Oferujemy nieruchomości tanie, zadbane, umeblowane bądź co najmniej dobrze wyposażone, z Internetem i TV, opłatami w cenie czynszu (w większości przypadków), rejestracją w Urzędzie Miasta a także możliwością starania się o dodatek mieszkaniowy.

Wraz ze zmianą właściciela Firmy chcemy zaoferować Państwu usługę wyszukania co najmniej 3 nieruchomości, odpowiadających Państwa kryteriom, w promocyjnej cenie.

Kaucja to 1 x kwoty czynszu, możliwość rozłożenia opłaty kaucyjnej na raty. Jesteśmy w stanie też uzgodnić wynajem bez konieczności wpłaty kaucji. 

PAMIĘTAJCIE O MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI W KORPORACJI MIESZKANIOWEJ, ABY POZYSKAĆ MIESZKANIE Z SEKTORU SOCJALNEGO BĄDZ PRYWATNEGO. Mieszkania te charakteryzują się niskim kosztem wynajmu i możliwością wynajmu na okres stały. 

 

Ad Rem - International Administration
www.international-administration.com
www.adreminternational.blogspot.com
E: info@international-administration.com

T/Fax: 0048 223782072

Facebook: Ad Rem - International Administration

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę