Operator maszyn w produkcji

[Szukam] - Praca - szukam

Wyświetleń: 299

Dodał(a): ABMN

Emailwork@abmiddennederland.nl

Zglos sie do AB Midden Nederland !!!

Aktualnie poszukujemy operatora maszyn do fabryki serów.

Opis stanowiska:

- obsługa linii produkcyjnej oraz maszyn pakujących

Oczekiwania:

- doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych minimum 2 lata

- język angielski/ holenderski/ niemiecki w stopniu dobrym

- motywacja do pracy

- punktualność i koncentracja

Oferujemy :

 - stwakę 12,50/godz.

- cotygodniowe wypłaty

- bezpłatny transport do pracy

- zakwaterowanie, ubezpieczenie

- opieka koordynatora

 Zapraszamy do polubienia strony na Facebook: ab midden nederland pl

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o kontakt wysylajac swoje CV w tytule: sery na adres mailowy: work@abmiddennederland.nl